Komunikat Kierownika Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej

Komunikat Kierownika Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej w sprawie formy realizacji zajęć dydaktycznych w okresie ich zawieszenia na Uczelni
Chemia leków - III rok Farmacja

Wykłady – wykładowca zamieści w dniu wykładu materiały wykładowe (WISUS). Podstawą wykładu są treści zawarte w podręczniku „Chemia leków z elementami chemii medycznej”. Istnieje możliwość konsultacji mailowej z wykładowcą.

Seminaria – studenci (ci których to dotyczy) są zobowiązani do przesłania przygotowanego materiału seminaryjnego osobie prowadzącej zajęcia (najlepiej w poniedziałek). Asystent prowadzący po zapoznaniu się z ich treścią dokona oceny materiału i poinformuje studentów drogą zwrotną. Zaległy sprawdzian odbędzie się w ramach seminarium na pierwszych wznowionych zajęciach i będzie trwał ok. 45 min. Po tym czasie rozpoczną się planowane zajęcia seminaryjne. Asystenci są dostępni mailowo w razie potrzeby konsultacji. Ćwiczenia – sprawdziany odbędą się na pierwszych zajęciach po ich wznowieniu.

Chemia farmaceutyczna - II rok Analityka Kryminalistyczna i Sądowa

Wykłady – wykładowca zamieści w dniu wykładu materiały wykładowe wraz z zagadnieniami na egzamin (WISUS). Istnieje możliwość konsultacji mailowej z wykładowcą.

Ćwiczenia – planowany sprawdzian odbędzie się na pierwszych zajęciach po ich wznowieniu.

Fakultety wszystkie

Osoby prowadzące zajęcia przygotują zagadnienia jakie mają studenci opracować i odesłać mailowo. Konsultacje mailowe prowadzone będą zgodnie z decyzją asystenta prowadzącego.

Prace magisterskie

Obecnie zawieszone – będą kontynuowane po wznowieniu zajęć na Uczelni.

Prof. dr hab. Anna Jelińska

PO Kierownika Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej